پذیرش فراگیر دوره‌های عمومی و تخصصی در جهاد دانشگاهی استان البرز

۱۲ خرداد ۱۴۰۳ | ۰۹:۵۲ کد : ۷۲۱۳۰ معاونت آموزشی اخبار مهم
جهاددانشگاهی استان البرز در گروه‌ زبان‌های خارجی، علوم پزشکی، هنر و معماری، نرم افزار و کامپیوتر، مدیریت و حسابداری، فنی و مهارتی، حقوق و کشاورزی برای سنین کودکان، نوجوانان و بزرگسالان به صورت حضوری و آنلاین فراگیر می‌پذیرد.
پذیرش فراگیر دوره‌های عمومی و تخصصی در جهاد دانشگاهی استان البرز

جهاددانشگاهی البرز با پشتوانه سال‌ها تجربه علمی و عملی و با برخورداری از ظرفیت‌های متنوع در زمینه فعالیت‌های آموزشی قادر به ارائه خدمات آموزشی مهارتی و کاربردی به عموم جامعه و تأمین نیازهای آموزشی دستگاه‌ها و نهادهای دولتی و غیردولتی در سطح استان است.

آموزش‌های جهاددانشگاهی البرز  با هدف توسعه منابع انسانی و متناسب با قابلیت‌های تخصصی افراد با نیازهای تخصصی کشور بنیان نهاده شده تا در سایه آن کارآیی‌های لازم برای پذیرش و ایفای موثر وظایف اجتماعی و شغلی کسب گردد، از این رو این مرکز در ترم های بهار، تابستان، پاییز و زمستان در گروه‌های زبان های خارجی(دوره‌های ترمیک خردسالان، کودکان، نوجوانان، بزرگسالان، آمادگی آزمون IELTS، تربیت مدرس زبان انگلیسیTTCو زبان های خارجی غیر انگلیسی) علوم پزشکی(دستیار دندانپزشک، تکنسین داروخانه، فوریت پزشکی، تربیت نیروی پذیرش آزمایشگاه) هنر و معماری (طراحی لباس، الگوسازی و دوخت لباس، معماری و دکوراسیون داخلی، طراحی و نقاشی، عکاسی، گرافیک، خوشنویسی،رزین، طلاسازی، صنایع دستی و تمامی نرم افزارهای مرتبط) کامپیوتر(مهارت های هفت گانه کامپیوتر ICDL، طراحی وب Word Press، دوره های شبکه های رایانه ایNetwork +وCCNA، دوره های برنامه نویسیPython )، مدیریت و حسابداری(Microsoft Project، MBA، حسابداری وِیژه بازار کار، نرم افزار های هلو و سپیدار)، فنی و مهارتی(دوره های مهندسی عمران، مکانیک، صنایع، کامپیوتر، شیمی، ایمنی و بهداشت محیط کارHSE، تعمیرات لوازم خانگی گاز سوز،  تعمیرات لوازم خانگی برقی، تعمیرات تلفن همراه، نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته) حقوق(دوره آموزشی لایحه نویسی، شکوائیه نویسی،نگارش حقوقی،قرارداد نویسی و تخلفات اداری) و کشاورزی (پرورش صنعتی قارچ های خوراکی، روشهای تکثیر، کاشت، داشت و برداشت گیاهان دارویی) و .. فراگیر می‌پذیرد.

شایسته ذکر است، دوره‌‌های آموزش برای سنین کودکان، نوجوانان و بزرگسالان به صورت حضوری و آنلاین در تمامی روز‌های هفته در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار می‌گردد و فراگیران پس از قبولی در آزمون مدرک معتبر قابل ترجمه دریافت خواهند نمود.

گفتنی است جهاددانشگاهی استان البرز در برگزاری دوره های آمادگی آزمون و ارتقاء و تمدید پروانه به صورت حضوری و آنلاین(دوره های آموزشی نظام مهندسی ارتقاء پایه و تمدید پروانه، دوره های آموزشی آمادگی آزمون نظام مهندسی طراحی، نظارت، اجرا(برای رشته های عمران، معماری، نقشه بر داری، شهرسازی، برق و مکانیک) و دوره های آموزشی آمادگی آزمون های حقوقی(آزمون وکلا، داوری میناجی گری و مشاوران مالیاتی به صورت تخصصی فعالیت می کند.

این سازمان در  برگزاری دوره عمومی و تخصصی قراردادی به صورت حضوری و آنلاین (قرارداد با سازمان ها، ارگان ها، شرکت ها و مدارس در راستای برگزاری دوره های ضمن خدمت کارکنان و دوره های مرتبط با آن سازمان) هر ساله در تربیت نیروی متخصص و رفع نیازهای استان تلاش می کند.

همچنین با توجه به داشتن مرکز تخصصی مشاوره در استعدادیابی و مشاوره تحصیلی، آزمون های روان شناختی، انجام تست های.MBTI، نئو و دیسک، تست هوش چندگانه گاردنر ، تست رغبت سنج شغلی تحصیلی استرانگ،تست جانسون اوکانر تست رغبت سنج شغلی تحصیلی هالند، در کشف استعدادهای فراگیران، دانشجویان و متقاضان کمک می کند.

گفتنی است مشاوره عمومی و تخصصی اشتغال (کسب دانش و ارتقا مهارت های عمومی و تخصصی در حوزه کسب و کار به فراگیران، دانشجویان، کارجویان و علاقه مندان به حوزه کسب و کار) در شعبه بازار کار البرز واقع در مرکز آموزش جهاددانشگاهی عظیمیه و بازارچه مشاغل خانگی در جهت اشتغال زایی جوانان این مرز و بوم به صورت تخصصی ایفا نقش می کند.

نظر به این که علاقه‌‌مندان می‌‌توانند هم اکنون با ارتباط مجازی و تلفنی و یا مراجعه حضوری به مراکز آموزشی نسبت به کسب اطلاعات تکمیلی و ثبت‌نام در دوره مورد نظر اقدام نمایند.

        مراکز آموزشی جهاددانشگاهی استان البرز

         کرج فلکه اول رجائی شهر خیابان دوم غربی

         کرج ۴۵ متری گلشهر چهار راه گلزار

         کرج عظیمیه میدان گلستان خیابان میخک

         فردیس نبش کانال غربی

         شماره تلفن برای کسب آگاهی بیشتر: 02633149

         اطلاعات تکمیلی ثبت نام و مشاوره تحصیلی رایگان

www.alborzjde.ir

کلید واژه ها: دوره‌های آنلاین دوره آموزشی دوره های جهاد دانشگاهی


نظر شما :