با هدف گسترش فناوری های نوین؛

رویداد شتاب (استارتاپی) متاورس برگزار می شود

۲۴ دی ۱۴۰۱ | ۱۲:۳۶ کد : ۵۲۶۲۹ اخبار مهم عمومی
مراکز آموزش علمی ـ کاربردی جهاددانشگاهی کرج و خانه کارگر ساوجبلاغ با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری فردیس و پارک علم و فناوری البرز رویداد شتاب (استارتاپی) متاورس را برگزار می کند.
رویداد شتاب (استارتاپی) متاورس برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز، رویداد شتاب (استارتاپی) متاورس با هدف گسترش فناوری های نوین در جهت ارائه و عرضه دستاوردهای فکری دانشجویان، دانش آموختگان، اساتید دانشگاه ها، کارآفرینان برای تعامل با صنعت و جذب سرمایه گذاران به منظور تجاری شدن طرح ها برگزار می گردد.

بدین منظور از تمامی دانشجویان، اساتید و علاقه مندان (آکادمیک و تجربی) در سراسر کشور جهت شرکت و حضور در” رویداد شتاب (استارتاپی) متاورس” دعوت بعمل می آید.

 هدف از برگزاری این رویداد، ایجاد انگیزش برای تبدیل ایده ها به کسب و کارهای مبتنی بر دانش و فناوری در جهت خلق ثروت با هدف ایجاد اشتغال پایدار است.

همچنین معرفی ظرفیت های دانشگاهی به واحد های فناور و ایجاد ارتباط موثر در جهت بهره برداری از طرح ها، تقویت روحیه خلاقیت و نوآوری و بستر مناسب جهت خودباوری ملٌی، ایجاد بستری مناسب جهت جذب سرمایه گذاران جهت حمایت از طرح ها، ایجاد انگیزه، روحیه نشاط، شوق آفرینش گری و کار جمعی برای ظهور استعدادها و ایجاد فضایی برای کار گروهی و نقطه آغازی برای ایجاد اشتغال دائمی و ثروت آفرینی از دیگر اهداف برگزاری این رویداد است.

رویداد شتاب (استارتاپی) متاورس در محورهای بلاک چین، شهر هوشمند، مدیریت پسماند، جذب مشتری در علم داده و فناوری نوین معماری و شهرسازی به مناسبت روز ملی فناوری اطلاعات در تاریخ 22 تیرماه 1402 در محل سالن ایثارگران شهرداری فردیس برگزار می شود.

متقاضیان شرکت در این رویداد تا تاریخ 22 اردیبهشت ماه 1402می بایست طرح و ایده خود را به دبیرخانه رویداد  ارسال نمایند. بعد از داوری اولیه آثار رسیده به دبیرخانه رویداد، اسامی منتخبین به همراه منتور ها اطلاع رسانی می شوند.

منتور ها از اساتید دانشگاه جامع علمی- کاربردی، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری فردیس، پارک علم و فناوری البرز و بنیاد نخبگان استان البرز در این رویداد حضور خواهند داشت.

جهت ثبت نام اینجا کلیک کنید

 نشانی دبیرخانه رویداد:

آدرس: عظیمیه، میدان مهران میدان گلستان گلستان ششم غربی(میخک) ضلع شمالی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز- مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاددانشگاهی کرج، کدپستی: ۳۱۵۵۷۹۵۶۷۱ و شماره تماس: ۰۲۶۳۳۱۹۸

سایت مرکز https://karaj.iastjd.ac.ir

راههای ارتباطی در سایر اپلیکیشن ها Jdkaraj

ساعت پاسخگوئی دبیرخانه شنبه تا چهارشنبه (به غیر از ایام تعطیل) از ساعت ۸ ۱۵  داخلی ۱۰۷ می باشد.

 روز و ساعت برگزاری:

 روز پنجشنبه 22 تیرماه ساعت 9 صبح

 نشانی محل برگزاری:

استان البرز، فردیس، بلوار شهید سلیمانی، خیابان هشتم، رو به روی نیروگاه شهید منتظر قائم، سالن ایثارگران

کلید واژه ها: رویداد شتاب استارتاپی رویداد شتاب استارتاپی متاورس


نظر شما :