بازدید معاون استاندار البرز از مرکز ساماندهی و توسعه مشاغل خانگی

۰۴ آذر ۱۴۰۰ | ۱۰:۰۶ کد : ۳۸۴۰۸ اخبار مهم تجاری سازی فناوری و اشتغال
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز و مدیرکل دفتر امور فرهنگی و اجتماعی استانداری البرز از مرکز ساماندهی و توسعه مشاغل خانگی بازدید کردند.
بازدید معاون استاندار البرز از مرکز ساماندهی و توسعه مشاغل خانگی

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز، نورمحمد فردی بیرانوند معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز روز پنجشنبه چهارم آذرماه در بازدید از مرکز ساماندهی و توسعه مشاغل خانگی البرز گفت: راه اندازی و فعالیت مرکز ساماندهی و توسعه مشاغل خانگی در البرز کار ارزنده‌ای است و جای تقدیر دارد زیرا هر چقدر دستاوردهای تولید را به جامعه معرفی کنیم موفق‌تر خواهیم بود.

وی نکته قابل توجه در مورد چنین فضایی را وجود تبلیغات مناسب توسط دستگاه‌های ذیربط دانست و تصریح کرد: باید به این مهم توجه شود تا مردم در جریان این کار قرار بگیرند و استقبال بیشتری صورت بگیرد.

وی افزود: در مجموع به دلیل اینکه عده‌ای از آقایان و بانوان که بعضا زنان سرپرست خانوار هستند در این مرکز به فعالیت مشغولند، لازم است حمایت‌های همه جانبه وجود داشته باشد تا مشکلات توایدکنندگان بر طرف شود.

به گفته فردی فراهم کردن بسترهای فعالیت این افراد با توجه به اینکه اکثرا زنان سرپرست خانوار هستند از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است زیرا یکی از زمینه‌هایی که می‌تواند به درآمدزایی برای این قشر منجر شود بستر مشاغل خانگی است.  بنابراین موضوع بازار فروش و بازاریابی برای این افراد باید به صورت جدی پیگیری شود.

کلید واژه ها: فعالیت مشاغل خانگی بازدید معاون استاندار


نظر شما :