انتصاب معاون فرهنگی جهاددانشگاهی البرز

۲۶ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۵:۰۳ کد : ۱۱۴۳۹ معاونت فرهنگی اخبار مهم عمومی
سعید قاسمی جیردهی به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد استان البرز منصوب
انتصاب معاون فرهنگی جهاددانشگاهی البرز

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی البرز، احمدرضا فیروزی، رئیس این واحد با صدور حکمی سعید قاسمی جیردهی را به عنوان معاون فرهنگی منصوب کرد.
در بخشی از این حکم آمده است: «نظر به شایستگی و توانمندی‌های جناب‌عالی و با عنایت به موافقت ریاست محترم جهاد دانشگاهی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز» منصوب می‌شوید.إن شاء الله با توکل بر خداوند متعال و همفکری، هم‌افزایی و همراهی مجدّانه همکاران حوزه معاونت فرهنگی واحد با برنامه‌ریزی جامع و بهره‌گیری از فرصت‌های بیرونی و ظرفیت‌های سازمانی در انجام وظایف محوله و توسعه کمّی و کیفی فعالیت‌ها موفق و سربلند باشید.
انتظار می‌رود با بهره‌گیری از تجارب و راهنمایی‌های معاون و مدیران کل محترم فرهنگی جهاد دانشگاهی و معاونان فرهنگی سابق واحد، و ارتباط مستمر و مؤثر با دانشگاه‌ها و مراکز و سازمان‌ها، و با بهره‌گیری مناسب از ظرفیت‌های دانشجویی در استان، اهتمام خویش را در پیشبرد اهداف فرهنگی و اجتماعی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز مصروف دارید.»
گفتنی است، سعید قاسمی جیردهی پیش از این در سمت مدیریت امور اداری این واحد مشغول به کار بودند. همچنین مدیریت مرکز آموزش کوتاه مدت را در جهاددانشگاهی در کارنامه خود دارند.

text to speech icon

نظر شما :

توکلی ۲۲ آبان ۱۳۹۸ | ۰۸:۲۲
با آرزوی موفقیت روز افزون برای ایشان که نمونه یک جهادی کوشا،دلسوز و متعهد هستند.