معاون استاندار البرز:

۹۰ نیروی جدید در دستگاه‌های اجرایی البرز استخدام می‌شوند

۲۶ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۰:۰۰ کد : ۷۲۶۰۸ معاونت آموزشی اخبار مهم
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری البرز گفت: مرحله چهارم اجرای طرح استخدامی شهید زین الدین در استان البرز با برگزاری آزمون استخدامی متمرکز استانی به پایان رسید.
۹۰ نیروی جدید در دستگاه‌های اجرایی البرز استخدام می‌شوند

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی البرز، دکتر کاوه حدادپور گفت: برای برگزاری این آزمون از حدود هشت ماه پیش با حمایتها و رهنمودهای جناب آقای دکتر عبداللهی استاندار محترم، با برگزاری ۲۸ جلسه تخصصی و فنی در استانداری البرز در راستای تعیین و احراز پست‌های اختصاصی متناسب با دستگاه‌های اولویت دار استان و همچنین جذب اعتبارات مربوطه، اقدامات لازم جهت بستر سازی و برخورداری استان از این ظرفیت مهم انجام گردید .

وی ادامه داد: این آزمون که به منظور جذب و استخدام نیروی انسانی مورد نیاز دستگاه‌های اجرایی استان و با محوریت معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری البرز هدایت گردیده است، با عنوان طرح شهید والامقام  زین الدین در استان البرز برگزار شد.

حدادپور گفت: این آزمون با ۹۰ سهمیه استخدامی به منظور جذب نیروی جوان؛ تحصیل کرده، انقلابی، تحول خواه و نخبه برای تکمیل کادر اداری و تقویت بدنه کارشناسی دستگاه‌های اجرایی استان برگزار گردید .

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری البرز تصریح کرد:  در این آزمون تعداد ۴۱۳ نفر ثبت نامی داشته‌ایم که به صورت پنج برابر ظرفیت اعلام شده انجام و از این افراد با انجام مصاحبه‌های تخصصی و شرکت در جلسات کانون ارزیابی، نفرات با امتیاز بالاتر انتخاب و در محل های تعیین شده به کارگیری خواهند شد.

گفتنی است این آزمون در استان البرز همزمان با سراسر کشور توسط جهاد دانشگاهی برگزار شد.

انتهای پیام

کلید واژه ها: استان البرز استانداری البرز آزمون جذب


نظر شما :