سرپرست جهاد دانشگاهی البرز منصوب شد

۲۹ مهر ۱۴۰۲ | ۱۰:۳۲ کد : ۶۳۷۰۵ حوزه ریاست اخبار مهم
رییس جهاددانشگاهی در حکمی، جلال نوری را به عنوان سرپرست جهاددانشگاهی واحد استان البرز منصوب کرد.
سرپرست جهاد دانشگاهی البرز منصوب شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز، دکتر حسن مسلمی نائینی رییس جهاددانشگاهی در حکمی، جلال نوری را به عنوان سرپرست جهاددانشگاهی البرز منصوب کرد.

در این حکم آمده است: "انتظار می‌رود نسبت به استفاده از کلیه ظرفیت‌های معنوی، مادی و سرمایه‌های انسانی جهاددانشگاهی به ویژه تقویت نقش‌آفرینی اعضای آن واحد در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) مبنی بر ارتقاء جهاددانشگاهی، گسترش فضای انقلابی و ارتقاء علمی و عملی جهاددانشگاهی اهتمام ورزید.

ضمن تعامل سازنده با دانشگاه‌ها و مراکز علمی، نهادهای دولتی و خصوصی استان نسبت به موارد زیر کوشا باشید:

۱. برنامه‌ریزی مناسب جهت پیگیری و تحقق منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و جهاد تبیین

۲. تلاش در جهت جذب و بهره‌مندی از نیروهای جوان، مستعد و متخصص

۳. ایجاد بستر لازم جهت حضور فعالان علمی، فرهنگی و فناوری در جهت انجام مأموریت‌های محوله"

گفتنی است، وی که دانشجوی دکتری مدیریت راهبردی دانش و عضو هیات علمی جهاددانشگاهی صنعتی شریف است، پیش از این نیز به عنوان مدیر مرکز هوافضای جهاددانشگاهی صنعتی شریف فعالیت داشته است و با ثبت ۱۷ اختراع که در حال سرویس دهی در حوزه های تخصصی مربوطه است، مجری بیش از ده ها پروژه ملی؛  تالیف ۵ جلد کتاب تخصصی در حوزه هواپیماهای بدون سرنشین و انرژی های نو ؛ انتشار بیش از ۳۰ مقاله و  ارائه بیش از صدها گزارش های فنی در حوزه مختلف مهندسی هوافضا- مکانیک- انرژی های نو-مدیریت راهبردی- ساخت تجهیزات خاص و پیشرفته را در کارنامه خود دارد.

 همچنین در نامه ای جداگانه از تلاش های احمدرضا فیروزی در طول مدت  فعالیتش به عنوان رییس جهاددانشگاهی واحد استان البرز قدردانی شد.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی البرز


نظر شما :