مرکز آموزش علمی - کاربردی جهاد دانشگاهی کرج بدون کنکور دانشجو می‌پذیرد

۲۶ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۱:۵۲ کد : ۳۴۷۶۳ معاونت آموزشی اخبار مهم
سرپرست مرکز آموزش علمی - کاربردی جهاددانشگاهی البرز از آغاز پذیرش دانشجو بدون کنکور در ۱۵ کد رشته محل کاردانی و ۱۰ کد رشته محل کارشناسی برای نیمسال اول تحصیلی ۱۴۰۰ در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی البرز خبر داد.
مرکز آموزش علمی - کاربردی جهاد دانشگاهی کرج بدون کنکور دانشجو می‌پذیرد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز، سید مرتضی سادات حسینی اظهار کرد: این مرکز با توجه به طرح آمایش استان البرز برای اولین بار در حوزه گردشگری، دانشجو می پذیرد و رشته دوخت و تکنولوژی لباس و روابط عمومی در مقاطع کاردانی و کارشناسی نیز امسال به رشته های این مرکز افزوده شده است.

وی گفت: رشته‌های هنری که این مرکز به صورت تخصصی در آن دانشجو می‌پذیرد شامل طراحی لباس، گرافیک، عکاسی، نقاشی، معماری،دوخت و تکنولوژی لباس، انیمیشن و گردشگری است که هر کدام از رشته‌ها در دو مقطع کاردانی و کارشناسی در دو یا سه گرایش پذیرای دانشجویان است.

سادات حسینی افزود: علاوه بر حوزه هنر، این دانشگاه در گروه مدیریت شامل مدیریت کسب و کار، مدیریت فرهنگی، روابط عمومی و مترجمی زبان های خارجی و بورس همچنین در گروه IT در رشته‌های اینترنت و شبکه های گسترده، فناوری اطلاعات و برنامه‌سازی کامپیوتر در دو مقطع کارشناسی و کاردانی هم دانشجو می‌پذیرد.

این مسئول با اشاره به امتیازهای این مرکز تصریح کرد: مرکز آموزش علمی - کاربردی جهاددانشگاهی کرج به عنوان تنها مرکز تخصصی در حوزه هنر در استان البرز است که رویکردی کارآفرینانه دارد و تلاش دارد آموزش‌ها را به صورت کاملاً کاربردی به دانشجویان ارائه دهد.

سرپرست مرکز آموزش علمی - کاربردی جهاد دانشگاهی کرج ادامه داد: یکی از مزیت‌های این مرکز دانشگاهی برخورداری از صندوق قرض الحسنه دانشجویی است که دانشجویان می‌توانند به سهولت از تسهیلات قرض‌الحسنه این صندوق با اقساط ۱۶ ماهه برای پرداخت شهریه و یا پیشبرد فعالیت‌های کارآفرینانه خود استفاده کنند.

وی همچنین از امکان تقسیط شهریه دانشجویان در مرکز علمی - کاربردی جهاددانشگاهی کرج خبر داد و گفت: این مرکز با به کارگیری اساتید مجرب و نامی در سطح ملی و بین المللی و همچنین کادر آموزشی توانمند و فضای آموزشی مجهز شامل سایت‌های کامپیوتری، کارگاه تخصصی خیاطی، استودیو و آتلیه مجهز عکاسی، کتابخانه و... مکان مناسبی برای علاقه مندان به ادامه تحصیل و دانشجویان خواهد بود و سالانه شاهد کسب مقام های برتر مدرسان و دانشجویان در جشنواره ها و مسابقات استانی،کشوری و ملی هستیم.

سادات حسینی در خصوص نحوه ثبت‌نام در این دانشگاه گفت: علاقه‌مندان هم اکنون می توانند با مراجعه حضوری به دانشگاه واقع در کرج - عظیمیه - میدان گلستان - خیابان میخک و یا همچنین از ۲۲ مردادماه مراجعه به سامانه سازمان سنجش آموزش کشور در رشته مورد نظر خود اقدام به ثبت نام نمایند و همچنین برای کسب آگاهی بیشتر با شماره تلفن ۳۳۱۹۸-۰۲۶ تماس حاصل نمایند.

کلید واژه ها: رشته دانشجویان آموزش کاربردی علمی کاربردی کرج


نظر شما :