با همکاری جهاد دانشگاهی البرز؛

مرکز ساماندهی و نمایشگاهی مشاغل خانگی در بازار سیب کرج افتتاح می‌شود

۱۵ تیر ۱۴۰۰ | ۰۹:۲۹ کد : ۳۳۰۶۳ تجاری سازی فناوری و اشتغال
رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج از افتتاح مرکز ساماندهی و نمایشگاهی مشاغل خانگی در بازار سیب خبر داد و گفت: این مرکز حاصل مشارکت دستگاه‌های مختلف استان البرز است.
مرکز ساماندهی و نمایشگاهی مشاغل خانگی در بازار سیب کرج افتتاح می‌شود

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی البرز، احمد خیری اظهار کرد: برای اولین بار در کشور و با مشارکت دستگاه‌های مختلف استان از جمله وزارت کار، جهاد دانشگاهی البرز و شهرداری کرج، مرکز ساماندهی و نمایشگاهی مشاغل خانگی در یک مدل پایلوت شده کشوری به بهره برداری می‌رسد.

وی در تشریح عملکرد مرکز ساماندهی و نمایشگاهی مشاغل خانگی عنوان کرد: این مرکز وظیفه اتصال به بازار ۲۷۰۰ متقاضی مشاغل خانگی آموزش دیده، ساماندهی و ثبت شده در سیستم وزارت کار را به عهده خواهد داشت.

به گفته رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، این مرکز در همکاری بین بخشی با دستگاه‌های مختلف در تلاش است با برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی و ایجاد اتصال به بازار به صورت مکان محور، امکان استقرار گروه‌های پیشخوان در صنوف و رسته های مشاغل خانگی را فراهم کند.

به گزارش ایسنا، خیری با اشاره به اینکه شهرداری کرج برای ایجاد مرکز ساماندهی و نمایشگاهی مشاغل خانگی، ملکی به ارزش ۱۰۰ میلیارد تومان را جهت اتصال به بازار، حمایت، آموزش و شناسایی مشاغل خانگی پیش بینی کرده است، افزود: در این مرکز، خارج از فعالیت‌های مکان محور، هدایت، حمایت و تسهیلگری، خدمات فروش‌های آنلاین و غیر حضوری نیز ارائه می‌شود.

text to speech icon

کلید واژه ها: مشاغل خانگی افتتاح تعاون، کار و رفاه اجتماعی


نظر شما :