آغاز شانزدهمین دوره اردوهای ایران مرز پرگهر در البرز

شانزدهمین دوره طرح ملی ایران مرز پرگهر با رویکر تولید محتوای فاخر در استان البرز آغاز شد

۲۷ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۱:۲۰ کد : ۲۸۱۳۷ معاونت فرهنگی اخبار مهم
شانزدهمین دوره طرح ملی ایران مرز پرگهر با رویکر تولید محتوای فاخر در استان البرز آغاز شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان البرز، سعید قاسمی جیردهی، معاون فرهنگی واحد البرز گفت: هدف از اجرای شانزدهین دوره طرح ملی ایران مرز پرگهر در سراسر کشور آشنایی دانشجویان و نخبگان دانشگاهی با مواریث فرهنگی، تمدنی، مراکز فناوری و پروژه‌های ملی در سطح کشور و شناخت جاذبه‌های گردشگری و توانمندی‌های ایران اسلامی است که  به همت مرکز گردشگری علمی فرهنگی جهاددانشگاهی و با همکاری معاونت‌های فرهنگی جهاددانشگاهی در سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی افزود: شانزدهمین دوره این طرح با تولید محتوای فاخر و تهیه اطلاعات مختصر و مفید درباره آثار و مواریث فرهنگی و تاریخی و نیز پروژه‌های صنعتی و فناورانه سراسر کشور اجرا می‌شود.
قاسمی جیردهی گفت: اولین بازدید از این دوره با بازدید و تولید محتوا از نیروگاه خورشیدی طالقان در روز سه شنبه 28 بهمن ماه آغاز می‌شود.
وی یادآور شد: بازدید از شرکت داروسازی سها، سازمان فضایی ایران، باغ گیاه شناسی البرز و تپه های رنگی اشتهارد از دیگر مقاصد مورد بازدید با این رویکرد است.
قاسمی جیردهی در پایان اظهار کرد: علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و بهره‌مندی از محتوای بازدیدها می‌توانند به آدرس اینستاگرامی jahad_alborz  ؛ معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی البرز مراجعه نمایند.

 

text to speech icon

کلید واژه ها: ایران مرز پرگهر


نظر شما :