آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی، ثبت اسناد و صنایع شیر با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد

۲۱ تیر ۱۳۹۹ | ۱۳:۰۷ کد : ۲۰۰۰۸ معاونت آموزشی اخبار مهم
رئیس جهاد دانشگاهی البرز از برگزاری اولین آزمون استخدامی سال ۹۹ و پس از شیوع کرونا در استان خبر داد و گفت: این آزمون با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های پیشگیری از شیوع کرونا برگزار شد.
آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی، ثبت اسناد و صنایع شیر با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز، احمدرضا فیروزی گفت: آزمون استخدامی نهضت سواد آموزی، ثبت اسناد و املاک و صنایع شیر ایران به عنوان اولین آزمون استخدامی سال ۹۹ در استان البرز با حضور ۶۰۷ داوطلب از ۷۸۲ داوطلبی که ثبت نام کرده بودند جمعه ۲۰ تیرماه در دانشگاه خوارزمی برگزار شد.

وی اظهار کرد: جهاد دانشگاهی به عنوان ‌مجری این آزمون تدابیر لازم را برای اجرای آن در این شرایط حساس شیوع بیماری کرونا اندیشیده و تمام پروتکل‌ها و اصول بهداشتی  به طور کامل رعایت شد.

فیروزی افزود: بر همین اساس کلیه داوطلبان پیش از ورود به محل آزمون تب سنجی و با ماسک در کلاس‌های مجزا که دارای تهویه مناسب بود مستقر شدند.

وی با بیان اینکه چینش صندلی‌ها در این آزمون براساس رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی بود، خاطرنشان کرد: ضدعفونی کردن کلاس‌ها نیز انجام شده بود و اقلام بهداشتی برای ضدعفونی کردن دست هم در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفت./ ایسنا

text to speech icon

نظر شما :