مدیر اجرایی آزمون جهاددانشگاهی البرز خبر داد:

برگزاری آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی، ثبت اسناد و صنایع شیر در البرز

۱۸ تیر ۱۳۹۹ | ۰۸:۵۰ کد : ۱۹۹۰۵ معاونت آموزشی اخبار مهم
مدیر اجرایی آزمون جهاد دانشگاهی استان البرز از برگزاری آزمون استخدامی نهضت سواد آموزی، ثبت اسناد و املاک و صنایع شیر ایران با حضور ۷۸۲ شرکت کننده توسط جهاد دانشگاهی البرز برگزار می شود.
برگزاری آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی، ثبت اسناد و صنایع شیر در البرز

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز، محمود شکریان در این خصوص گفت: این آزمون همزمان با سراسر کشور، روز جمعه، 20 تیر از ساعت 9 الی 12 با حضور 782 شرکت کننده که 387 نفر آنها زن و 395 نفر مرد هستند، در محل حوزه آزمون دانشگاه خوارزمی برگزار می شود.

 وی با بیان اینکه این آزمون‌ با هماهنگی ستاد استانی کرونا با رعایت الزامات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در چینش صندلی‌ها و گندزدایی سالن‌ها یک روز قبل از برگزاری آزمون برگزار خواهد شد، افزود: به دنبال ابلاغ برگزاری آزمون استخدامی سازمانهای نهضت سوادآموزی، ثبت اسناد و املاک و صنایع شیر ایران به جهاددانشگاهی در سراسر کشور، این واحد در کنار سایر مراکز آزمون استانی جهاد دانشگاهی به عنوان ‌مجری آزمون تدابیر لازم را برای اجرای آن در این شرایط حساس شیوع بیماری کرونا اندیشیده و تمام پروتکل ها و اصول بهداشتی  بطور کامل رعایت می شود.

مدیر اجرایی آزمون جهاد دانشگاهی استان البرز با اشاره به اینکه حضور داوطلبان بدون ماسک در محل آزمون ممنوع است، تاکید کرد: برای پیشگیری از شیوع کرونا مطابق دستورالعمل های صادره از داوطلبان درخواست می شود از آوردن هرگونه وسایل اضافی مانند موبایل، کیف و... خودداری کنند.

شکریان خاطرنشان کرد: باجه‌های رفع نقص در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه ۱۸ و ۱۹ تیرماه آماده فعالیت بوده و آزمون نیز از ساعت ۹ صبح روز جمعه ۲۰ تیرماه به‌صورت هم‌زمان برگزار و نتایج آن، نیمه دوم مرداد از طریق سامانه hrtc.ir به داوطلبان اعلام خواهد شد.

text to speech icon

کلید واژه ها: معاونت آموزشی


نظر شما :