استاندار البرز ۲۰ سالگی ایسنا را تبریک گفت

۱۸ آذر ۱۳۹۸ | ۰۸:۵۱ کد : ۱۳۸۸۳ ایسنا اخبار مهم
نماینده عالی دولت در استان البرز در پیامی، سالروز تأسیس خبرگزاری ایسنا را به خبرنگاران و دست‌اندرکاران این رسانه تبریک گفت.
استاندار البرز ۲۰ سالگی ایسنا را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان البرز،  در متن این پیام آمده است: 20  سال پیش نهال یک رسانه با طرحی نو و هویتی دانشجویی کاشته شد و امروز که به درختی تناور تبدیل شده همچنان همان بن‌مایه‌های آرمان‌گرایی، پویایی، جوانگرایی، نگاه حرفه‌ای و حریت خود را حفظ کرده است.

خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) امروز در حالی 20 سالگی خود را جشن می‌گیرد که اولین خبر خود را با سخنی از مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «اخبار خوب، مفید و امیدبخش مخابره کنید» بر روی خروجی قرار داد و در طول این دو دهه با عنایت به این سخن حکیمانه، به امیدآفرینی و آگاهی‌بخشی توجه ویژه داشته است.

امروز ایسنا پس از دو دهه فعالیت دلسوزانه و پر فراز و نشیب به بلوغ خود رسیده و با خط مشی شفاف، صادقانه، نقادانه و در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران به حرکت خود ادامه می‌دهد.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره دو شهید بزرگوار ایسنا که در راه اطلاع‌رسانی به درجه رفیع شهادت نائل شدند، این روز را به همه دست‌اندرکاران این رسانه تبریک می‌گویم.

کلید واژه ها: شهبازی


نظر شما :