آغاز ثبت نام مرحله استانی نهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان در البرز

۱۱ آذر ۱۳۹۸ | ۰۸:۱۸ کد : ۱۳۶۷۸ معاونت فرهنگی اخبار مهم
سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز از آغاز ثبت نام مرحله استانی نهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی در دانشگاه‌های این استان خبر داد.
آغاز ثبت نام مرحله استانی نهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان در البرز

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز، سعید قاسمی جیردهی گفت: مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران نشان خواجه نصیر الدین طوسی به همت سازمان دانشجویان و مرکز ملی گفت و گو، مناظره و آزاداندیشی جهاددانشگاهی و با همکاری معاونت‌های فرهنگی جهاددانشگاهی در دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار می‌شود.
وی افزود: هدف از برگزاری مسابقات مناظره دانشجویی تقویت پژوهش، پرسشگری، توسعه فرهنگ نقد و گقت و گو و توانمندسازی فن بیان و قدرت سخنوری دانشجویان است.
قاسمی جیردهی یادآور شد: فراخوان مرحله استانی مسابقات ملی مناظرات دانشجویی از 10آذرماه در دانشگاه‌های استان البرز آغاز شده و دانشجویان علاقمند تا 10دی ماه فرصت دارند برای ثبت نام اقدام کنند.
وی تصریح کرد: این مسابقات به صورت گروهی برگزار می‌شود و هر گروه متشکل از چهار نفر دانشجو است که اعضا باید درباره موضوع تحقیق کنند.
قاسمی جیردهی خاطرنشان کرد: هر مسابقه سه داور از اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی دارد و بر اساس آیین نامه داوری و در قالب فرم‌های امتیاز دهی قضاوت خواهند کرد، مسابقه در هر مرحله حذفی است و این شیوه تا رسیدن دو گروه به مرحله نهایی ادامه دارد و گروه‌های برتر به مرحله منطقه‌ای و سپس به مرحله کشوری راه پیدا می‌کنند.
سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی در پایان گفت: دانشجویان علاقمند برای شرکت در این مسابقه می‌توانند به معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز واقع در دانشگاه خوارزمی، مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09388124028 و02634505151 تماس حاصل نمایند.
گفتنی است این مسابقات برای پنجمین سال متوالی توسط معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز در دانشگاه‌های این استان برگزار می‌شود.

لطفا برای ثبت نام در مناظره فرم زیر را دانلود کرده و پس از تکمیل آن به ایمیل jahad_alborz@yahoo.com ارسال نمایید.


لینک دانلود فایل

کلید واژه ها: مناظره دانشجویی


نظر شما :