امضای تفاهم نامه همکاری میان جهاد دانشگاهی البرز و انجمن هنرهای تجسمی استان

۲۸ خرداد ۱۴۰۱ | ۰۹:۳۸ کد : ۴۵۰۹۹ معاونت آموزشی
تفاهم نامه همکاری میان جهاد دانشگاهی و انجمن هنرهای تجسمی استان البرز با هدف بهره گیری از ظرفیت ها، امکانات و توانمندی های طرفین و ارتقاء همکاری‌های فی مابین منعقد گردید.
امضای تفاهم نامه همکاری میان جهاد دانشگاهی البرز و انجمن هنرهای تجسمی استان

 به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز، تفاهم نامه همکاری جهاد دانشگاهی و انجمن هنرهای تجسمی استان البرز در زمینه فعالیت‌های فیمابین در حوزه‌های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، کارآفرینی و استفاده بهینه از ظرفیت های نیروی انسانی متخصص و امکانات و توانایی های طرفین پس از مراسم بازدید از آزمون های عملی دانشجویان این مرکز طی جلسه ای در مرکز آموزش علمی ـ کاربردی جهاد دانشگاهی کرج به امضا رسید.

احمدرضا فیروزی رئیس جهاد دانشگاهی استان البرز ضمن تشریح زمینه های همکاری با انجمن هنرهای تجسمی استان البرز افزود: مشارکت، طراحی و اجرای سمینارها، کارگاه ها و دوره های آموزشی در زمینه های مختلف تخصصی صنعت، خدمات، کشاورزی و فرهنگ و هنر به منظور ارتقاء توان علمی کارشناسان و مدیران حسب نیاز از اهداف این تفاهم نامه است.

وی گفت: انجام خدمات نظارت، مشاوره و داوری طرح های مطالعاتی و اجرایی با بهره گیری از اساتید جهاد دانشگاهی و منابع انسانی انجمن، حمایت و تسهیل بازدیدهای علمی از مجموعه های مرتبط با جهاد دانشگاهی و انجمن، تسهیل در اختیار گذاشتن اطلاعات مورد نظر برای انجام طرح های طرفین از طریق کتابخانه، وب سایت و ایجاد دسترسی سازمانی از دیگر زمینه های همکاری جهاد دانشگاهی با انجمن هنرهای تجسمی است.

رئیس جهاد دانشگاهی استان البرز اظهار کرد: بر اساس این تفاهم نامه امکان همکاری و عضویت اعضای هیات علمی، غیر هیات علمی و مدرسان جهاد دانشگاهی در کمیته ها و کارگروه‌های تخصصی انجمن و بالعکس،  بهره گیری از توان علمی استادان جهاد دانشگاهی جهت برپایی کارگروه های تخصصی انجمن و بهره گیری از منابع انسانی انجمن مدرسان و مربیان خبره کارگاهی و آزمایشگاهی با تجربه کار عملی در تدریس دروس عملی جهاد دانشگاهی فراهم خواهد شد.

وی تاکید کرد: همکاری در زمینه برگزاری جشنواره ها، همایش ها و رویدادهای پژوهشی و نوآورانه، همچنین استفاده از توانمندی‌های علمی، فرهنگی، پژوهشی و آموزشی جهاد دانشگاهی در پیشبرد برنامه های انجمن و توانمندسازی فرهنگی و اقتصادی گروه های هدف و پرسنل انجمن در این تفاهم نامه عنوان شده است.

این تفاهم نامه به امضای احمدرضا فیروزی، رئیس جهاد دانشگاهی استان البرز و فرج اله عطابکی، رییس انجمن هنرهای تجسمی استان رسید و به مدت دو سال قابل اجراست.

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی استان البرز امضا تفاهم نامه


نظر شما :