جهاد دانشگاهی البرز واحد برتر در طرح ملی ایران پرگهر شد

۰۸ دی ۱۳۹۹ | ۱۲:۰۶ کد : ۲۶۳۳۷ معاونت فرهنگی
هدی اصل روستا از معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی البرز، در چهاردهمین دوره طرح «ایران مرز پرگهر» به عنوان مدیر اجرایی برتر معرفی شد.
جهاد دانشگاهی البرز واحد برتر در طرح ملی ایران پرگهر شد


به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحدالبرز، در اختتامیه پانزدهمین دوره طرح ملی ایران مرزپرگهر که در سالن اجتماعات معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی برگزار شد، از برگزیدگان دو دوره قبل این طرح ملی قدردانی شد. در این مراسم از هدی اصل روستا، مدیر اجرایی این طرح در چهاردهمین دوره،  دکتر زاگرس زند استاد دانشگاه خوارزمی به عنوان استاد برگزیده و مهدی خشنود دانشجوی برگزیده دانشگاه خوارزمی تقدیر شد.
هدی اصل روستا، مدیر اجرایی این طرح گفت: طرح ملی ایران مرز پرگهر نمونه شاخص و گامی موثر در ارتباط و تعامل پویا و سازنده میان صنعت و فرهنگ با دانشگاه است که این مسئله را در استقبال گسترده دانشجویان از بازدید مراکز صنعتی و امکان تاریخی و فرهنگی به عین مشاهد می‌کنیم.
وی افزود: در این بازدیدها شاهد تأثیر مثبت و نشاط علمی و خودباوری در بین دانشجویان بودیم. هدف ما در واحد البرز زدودن یأس و ناامیدی و ایجاد نشاط علمی و فرهنگی در فضای علمی و صنعتی بوده است.
اصل روستا خاطرنشان کرد: ما در معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی البرز تلاش کرده‌ایم تا شاخصه‌های علمی، دانش افزایانه و متناسب با رشته‌ها و گروه‌های مخاطب طرح مورد نظر قرار گیرد تا همپوشانی میان دایره رشته‌های تحصیلی مخاطبان با مقاصد و مراکز مورد بازدید از نظر موضوعی صورت بپذیرد.
وی یاداور شد: دانشجویان در این بازدیدها به صورت کاربردی با بازار کاری آینده خودشان آشنا می‌شوند و اجرای این اردوها در زمینه سازی اشتغال و کارورزی دانشجویان بسیار موثر بوده است.
اصل روستا گفت: هدف طرح ملی ایران مرز پرگهر بازدید صرف نیست بلکه دانش افزایی، تقویت خودباوری و تحقق شعار ما می‌توانیم از اهداف این طرح است.
وی در پایان افزود: شانزدهمین دوره این طرح به صورت تولید محتوا از مراکز صنعتی و گردشگری استان در حال تدوین است که دراختیار علاقمندان و دانشجویان این حوزه قرار خواهد گرفت.

text to speech icon

کلید واژه ها: ایران مرز پرگهر


نظر شما :