معاون آموزشی جهاد دانشگاهی واحد البرز:

کیفیت مهمترین اصل آموزش در جهاد دانشگاهی است

۱۵ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۲:۴۷ کد : ۲۱۳۸۱ معاونت آموزشی
معاون آموزشی جهاد دانشگاهی البرز گفت: کیفیت مهمترین اصل در برگزاری دوره های آموزشی در جهاد دانشگاهی است.
کیفیت مهمترین اصل آموزش در جهاد دانشگاهی است

به گزارش روابط عمومی جهاد داشگاهی واحد استان البرز، محمود شکریان معاون آموزشی جهاد دانشگاهی البرز با تبریک فرا رسیدن 16 مرداد چهلمین سالروز تاسیس جهاد دانشگاهی به اعضا و همکاران این نهاد انقلابی اظهار داشت: جهاد دانشگاهی نهادی انقلابی و علمی است که با مجاهدتهای اعضای این مجموعه عظیم و ارزشمند، توانسته نقش بسزایی در ارتقای شاخص های علمی و آموزشی کشور ایفا کند و روز به روز با تاسی از منویات مقام معظم رهبری بالنده تر و شکوفاتر شود.

وی ادامه داد: بزرگترین سرمایه جهاد دانشگاهی داشتن نیروهای فعال و جوان است که با خلاقیت و نوآوری خود توانسته اند این نهاد را به اهداف خود برسانند.

شکریان با بیان اینکه جهاد دانشگاهی طی چهل سال فعالیت خود در حوزه های مختلف آموزشی موفق عمل کرده است، گفت: آموزش های جهاد دانشگاهی همواره متناسب با نیاز روز جامعه و در راستای ارتقای سطح تخصصی افراد است.

وی افزود: جهاد دانشگاهی دارای شبکه آموزشی پیشرفته ای در سراسر کشور و از جمله استان البرز است که با برگزاری دوره های تخصصی در حوزه های علوم انسانی، فنی و مهندسی، علوم پزشکی، ضمن خدمت کارکنان دولت و ... کمک قابل توجهی به نظام آموزشی کشور نموده است.

وی با اشاره به اینکه در سال های اخیر جهاد دانشگاهی به انعقاد تفاهم نامه های آموزشی در حوزه های مختلف پرداخته است، گفت: انعقاد تفاهم نامه آموزشی با شهرداری های و دهیاری ها و همچنین تفاهم نامه آموزشی با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آن جمله اند.

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی البرز با تاکید بر اینکه کیفیت مهمترین اصل در برگزاری دوره های آموزشی در جهاد دانشگاهی است، گفت: با توجه به ظرفیت های جهاددانشگاهی و منابعی که در اختیار آن است، تاکنون نمره قابل قبولی در امر آموزش کسب نموده است و در تلاشیم که به نقطه های مطلوبی دست یابیم.

وی با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی جهاد دانشگاهی واحد البرز در دوران شیوع ویروس کرونا تصریح کرد: با توجه به اینکه برگزاری دوره های آموزش مجازی جزو اولین تجربه های جهاد دانشگاهی واحد البرز است توانستیم موفق عمل کنیم و تاکنون فراگیران زیادی جذب دوره های مجازی واحد البرز شده اند.

شکریان به مزیت های برگزاری آموزش مجازی از جمله کاهش هزینه های رفت و آمد، ارتباط مستقیم فراگیر با مدرس، فرصت تکرار مطالب تدریس شده و ... اشاره کرد.

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی البرز در پایان ابراز امیدواری کرد که جهاد دانشگاهی با ورود به عرصه های جدید و پیشرفته آموزش بیش از پیش بتواند به یاری نظام آموزشی کشور بپردازد.

کلید واژه ها: آموزشی


نظر شما :