نمایش دستاوردهای پژوهشی مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی در هفته پژوهش

۲۰ آذر ۱۳۹۸ | ۱۰:۳۹ کد : ۱۴۰۰۰ معاونت پژوهشی
غرفه مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی البرز در ششمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و نوآورانه مدرسان و دانشجویان به مناسبت هفته پژوهش در سالن تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی کرج برپا شد.
نمایش دستاوردهای پژوهشی مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی در هفته پژوهش

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی البرز، در این غرفه آثار دانشجویان رشته های گرافیک، نقاشی، معماری، عکاسی، طراحی دوخت و رشته های دیگر در قالب تابلوهای تکنیک سیاه قلم که طراحی کاملا حرفه ای و بدون کپی دانشجو از پرتره و اشیاء است، تابلوفرش، تابلوی سه بعدی با تکنیک جدیدی از هنر گرافیکی و عکاسی که از از سه زاویه مختلف دید، تصاویر مختلفی از تابلوها را نشان می دهد، به نمایش گذاشته شد.

همچنین طراحی لباس با رویکرد تجاری و برندسازی توسط دانشجویان انجمن علمی رشته طراحی لباس این مرکز برای مشاغل مختلف در این غرفه قابل توجه بود.

دوخت های سنتی با هدف احیاء نقوش و دوخت های اصیل ایرانی مناطق مختلف کشور به صورت ابریشم دوزی بر روی لباس و انواع رومیزی، دستمال، کیف و کفش و لباس از دیگر آثار برجسته این غرفه محسوب می شد.

آثار به نمایش گذاشته شده در این غرفه بسیار مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفت که در این راستا سفارشات زیادی نیز جهت خرید به ثبت رسید.

در حاشیه این نمایشگاه کارگاه آموزشی شخصیت شناسی و بازاریابی  به همت دفتر پژوهشی مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی البرز برگزار شد.

نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری با همکاری استانداری، مراکز علمی و پژوهشی استان و مشارکت دستگاه‌های مختلف در ۲ سالن و در قالب ۱۵۰ غرفه به مدت یک هفته ادامه دارد.

text to speech icon

کلید واژه ها: معاونت پژوهشی


نظر شما :